AZJATYCKIE DZIEDZICTWO O nas

Sen Soy to marka, która istnieje na rynku od prawie dwóch dekad. Naszym największym priorytetem jest szacunek do tradycji i natury, co odzwierciedla się w jakości oferowanych przez nas produktów. W Sen Soy razem z Tobą bierzemy udział w kulinarnej przygodzie, oferując Ci gamę sosów będących podstawą kuchni azjatyckich – m.in. kuchni chińskiej, japońskiej, tajskiej, koreańskiej i wietnamskiej. Chcemy zainspirować Cię do odkrywania tych smaków i zachęcić do kreowania własnych wariacji.

Historia

Nasza historia sięga przełomu XX i XXI wieku, kiedy to grupa przyjaciół, która dekadę wcześniej przyjechała do Europy na studia, postanowiła połączyć rodzinne tradycje związane z produkcją artykułów spożywczych w Hanoi z nowoczesną wiedzą zdobytą na europejskich uczelniach. Wówczas właśnie powstał pierwszy zakład produkcyjny, z czasem przekształcony w nowoczesną fabrykę, a sos sojowy i produkty na jego bazie stały się naszymi flagowymi produktami. Co ważne, jako jeden z nielicznych producentów sosu sojowego utrzymujemy całość naszej produkcji w Europie, korzystając z walorów środowiska naturalnego, nowoczesnych technologii i wykwalifikowanych pracowników. Po latach, marka Sen Soy ugruntowała swoją silną pozycję w krajach Europy Wschodniej, realizując jednocześnie plan rozwoju marki na inne rynki. Nasze zakłady i procesy produkcyjne regularnie poddawane są specjalistycznym testom jakości, czego wyrazem jest spełnienie najważniejszych międzynarodowych standardów bezpieczeństwa produkcji żywności – BRC oraz HACCP. Sukces i zadowolenie klientów zawdzięczamy jednak nie tylko wysokiej jakości, ale również wiedzy o zdrowym odżywianiu oraz autentyczności naszych przepisów.

Marka

Marka Sen Soy to rodzinna historia, naszym symbolem jest kwiat lotosu, który w Wietnamie oznacza czystość, szlachetność i odwagę. Przywiązani do tradycji, dokładamy wszelkich starań, aby w najlepszych warunkach tworzyć szlachetne i innowacyjne produkty. W Sen Soy razem z Tobą bierzemy udział w kulinarnej przygodzie, oferując gamę produktów ready to cook, pochodzących z kuchni Wschodniej Azji.

Naszym najważniejszym składnikiem są najwyższej jakości ziarna soi pozyskiwane z upraw z Ameryki Południowej. Tworzymy receptury w oparciu o tradycję kuchni azjatyckiej, wzbogacając je o dodatkowe, nowoczesne nuty smakowe. W Sen Soy razem z Tobą bierzemy udział w kulinarnej przygodzie, oferując gamę produktów pochodzących z kuchni Wschodniej Azji.

O nas

Sen Soy istnieje na rynku od prawie dwóch dekad. Naszym największym priorytetem jest szacunek do tradycji i natury, co odzwierciedla się w jakości oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy dumni z tego, że produkty Sen Soy zyskały doskonałe opinie wśród konsumentów. Produkty Sen Soy nie zawierają sztucznych dodatków, polepszaczy ani glutaminianu sodu.

Tradycja

Sosy Sen Soy komponujemy, odwołując się do dziedzictwa kuchni azjatyckich.

Smak

Tworzymy z pasją. Dzięki temu produkty, które oferujemy charakteryzują się wyjątkowym smakiem.

Pochodzenie

Naszym najważniejszym składnikiem są najwyższej jakości ziarna soi pozyskiwane z upraw z Ameryki Południowej.

Receptura

Tworzymy receptury w oparciu o tradycję kuchni azjatyckiej, wzbogacając je o dodatkowe, nowoczesne nuty smakowe.